Reklama

Kolęda w Diecezji Sandomierskiej. Poznaliśmy szczegóły

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Kolęda w Diecezji Sandomierskiej. Poznaliśmy szczegóły - Zdjęcie główne

Wiemy jak będą wyglądały wizyty duszpasterzy w domach po Bożym Narodzeniu. | foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Jak będą wyglądała tegoroczne wizyty duszpasterzy po Bożym Narodzeniu w domach wiernych z Diecezji Sandomierskiej? Poznajcie szczegóły, bo kuria zdecydowała się na ciekawy ruch.

Wierni z Diecezji Rzeszowskiej oraz Tarnowskiej już wiedzą jaka będzie forma wizyt duszpasterzy po Świętach Bożego Narodzenia. Teraz wiemy jaka jest decyzja hierarchów z Diecezji Sandomierskiej.

Kuria Diecezjalna w Sandomierzu uznała, że ze względu na pandemię koronawirusa wizyta duszpasterska może się w Diecezji Sandomierskiej odbywać wyłącznie w domach osób, które o to poproszą.

- Prośba powinna zostać udokumentowana przez wysłanie listu, tylko do wiadomości duszpasterzy. Jednocześnie Kuria Diecezjalna w Sandomierzu informuje, że nadal obowiązują przepisy z ubiegłego roku, czyli pewnym rozwiązaniem jest organizowanie w świątyniach nabożeństw dla wiernych z poszczególnych części parafii - mówił na antenie Radia Kielce ksiądz Grzegorz Słodkowski, rzecznik kurii. Ostateczna decyzja należy do proboszczów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy