Reklama

Jest nagroda pieniężna za wskazanie podpalaczy w gminie Niwiska! Ktoś spalił siedem z dziewięciu dekoracji dożynkowych!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie Policja szuka osoby, która podpaliła siedem z dziewięciu dekoracji dożynkowych w kilku sołectwach powiatu kolbuszowskiego. Ta skandaliczna sytuacja miała miejsce w nocy z 10 sierpnia. Wyznaczona została nagroda. - Prosimy o pomoc w znalezieniu podpalaczy - apeluje Elżbieta Wróbel, wójt gminy Niwiska.

Do podłożenia ognia doszło kolejno w siedmiu miejscowościach: Trześni, Hucinie, Przyłęku, Kosowach, Zapolu, Hucisku oraz Leszczach. Pierwsze zgłoszenie wpłynęło 10 sierpnia o godzinie 1:13, natomiast ostatnie o godzinie 2:39. Wszystkie dotyczyły pożarów dekoracji dożynkowych wykonanych z balotów słomy.

- Zwracam się do wszystkich osób, które posiadają informację o podpalaczach dekoracji dożynkowych (w nocy 10 sierpnia) - kieruje swoje słowa do mieszkańców szefowa gminy.

Prosi ona, aby każdą istotną informację przekazać do Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej lub do Urzędu Gminy Niwiska. Straty oszacowano na kilkanaście tysięcy złotych.

- Za wskazanie sprawcy firma transportowa Bujak-Bus wyznaczyła nagrodę w wysokości 3000 złotych. Prosimy o pomoc w znalezieniu podpalaczy

- apeluje wójt Wróbel.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy