Reklama

I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu najlepszym liceum w rankingu Perspektywy 2023. - To nasz wielki sukces - mówi Paweł Dobrowolski, dyrektor szkoły

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: ZS numer 2 w Dębicy

I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu najlepszym liceum w rankingu Perspektywy 2023. - To nasz wielki sukces - mówi Paweł Dobrowolski, dyrektor szkoły - Zdjęcie główne

I SLO w Tarnobrzegu z wielkim sukcesem. | foto ZS numer 2 w Dębicy

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Mamy nowego lidera w prestiżowym rankingu Perspektyw na Podkarpaciu. Najlepsze okazało się I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego.

- Z wielką radością przyjęliśmy informację, że w jubileuszowej 25. edycji Ogólnopolskiego Rankingu Perspektyw nasz "Hetman" uplasował się na bardzo wysokim 15. miejscu w Polsce - mówi Paweł Dobrowolski, dyrektor I SLO.

- To najwyższy wynik naszego liceum w historii, jeśli chodzi o Ranking Perspektyw. Zostaliśmy najwyżej sklasyfikowani w Rankingu Ogólnym, ale też zdobyliśmy pierwsze miejsce na Podkarpaciu w Rankingu Maturalnym oraz Rankingu Olimpijskim! To ogromny sukces całej naszej szkoły: kadry pedagogicznej, maturzystów, olimpijczyków i wszystkich uczniów. Jesteśmy szkołą z niepowtarzalnym klimatem, dzięki któremu osiąganie mniejszych czy większych sukcesów jest dużo łatwiejsze - kończy dyrektor.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy