Reklama

Domy, mieszkania, hale, węgiel oraz różne przedmioty od komorników na Podkarpaciu. Licytacje komornicze za okazyjne ceny [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Domy, mieszkania, hale, a także różne przedmioty - węgiel, krawężniki oraz sprzęt specjalistyczny. To wszystko można zdobyć na licytacjach od komorników na Podkarpaciu. Zobaczcie sami.

Licytacje komornicze to idealna okazja do tego, żeby zakupić ciekawe rzeczy i to za niskie ceny. Wybraliśmy dla was kilka, naszych zdaniem, wartych uwagi. Jeżeli któraś pozycja was zainteresuje, szczegółowe informacje znajdziecie w naszej galerii, a także na stronie licytacje.komornik.pl.

W licytacji może wziąć udział każdy, kto wniesie wadium, czyli określoną sumę pieniędzy na poczet zabezpieczenia dotrzymania warunków umowy w ramach aukcji. Rękojmię wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania należy wpłacić gotówką w kancelarii komornika lub na wskazany w obwieszczeniu numer rachunku bankowego najpóźniej dzień przed licytacją. Zgodnie z prawem w przetargu nie może uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie i dzieci, rodzice i rodzeństwo, osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym oraz licytant, który nie dopełnił warunków poprzedniej licytacji. Kwota wadium zwracana jest osobom, które licytację przegrały. Zwycięzcy licytacji kwota wadium odliczana jest od sumy, którą musi uiścić za wylicytowany przedmiot. Jeśli licytant, który zwyciężył licytację, nie wpłaci zgłaszanej kwoty, rękojmia przepada.

Mamy dla was najciekawsze oferty licytacji na Podkarpaciu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy