Reklama

Darmowe maseczki już na Podkarpaciu. Wkrótce trafią do mieszkańców

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: KW PSP Rzeszów

Darmowe maseczki już na Podkarpaciu. Wkrótce trafią do mieszkańców - Zdjęcie główne

foto KW PSP Rzeszów

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie W piątek (21 stycznia) wojewoda podkarpacki Ewa Leniart zapowiedziała, że do każdego mieszkańca regionu wkrótce trafią darmowe maseczki. Już tego samego dnia dotarły one do Rzeszowa.

Prawie 27 milionów maseczek dla mieszkańców województwa dotarło w piątkowe popołudnie. Środki ochrony górnych dróg oddechowych trafiły do magazynu Jednostki Ratowniczo -Gaśniczej 3 w Rzeszowie. 

25 600 000 sztuk maseczek chirurgicznych i 1 209 600 sztuk maseczek typu ffp2 trafiło na Podkarpacie z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. -  To średnio 5 maseczek na jedną osobę - mówiła w piątek wojewoda Ewa Leniart. 
 
fot. KW PSP Rzeszów
 
Maseczki rozwożone będą przez strażaków oraz żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej do siedziby każdego podkarpackiego samorządu. Wojewoda podkarpacki zwróciła się już do wójtów, burmistrzów i prezydentów z regionu o pomoc w dystrybucji darmowych maseczek.
 
Przewidziane są jeszcze trzy dostawy maseczek. 
 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy