Reklama

Czytelnik: Na basen w Nowej Wsi wejdziesz tylko za okazaniem paszportu covidowego? Stanowcza odpowiedź dyrektora pływalni

Opublikowano: pon, 20 gru 2021 14:10
Autor: | Zdjęcie: OSiR Nowa Wieś

Czytelnik: Na basen w Nowej Wsi wejdziesz tylko za okazaniem paszportu covidowego? Stanowcza odpowiedź dyrektora pływalni  - Zdjęcie główne

Na basen w Nowej Wsi wejdziesz tylko mając paszport covidowy? | foto OSiR Nowa Wieś

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie Od 15 grudnia obowiązują nowe obostrzenia i restrykcje sanitarne. W obiektach sportowych, w tym na basenach, przebywać może 50 procent maksymalnej liczby obłożenia. Limity nie obowiązują osób zaszczepionych, które okażą certyfikat covidowy. Nasz czytelnik poinformował, że na basen w Nowej Wsi wstęp mają tylko osoby zaszczepione, za okazaniem paszportu covidowego. Sprawdzamy, jak jest naprawdę.

- Dlaczego w Nowej Wsi na basen wpuszczają tylko osoby zaszczepione?! Do czego to doszło, że wprowadzono segregację sanitarną! - bulwersuje się nasz czytelnik. 

Sygnał czytelnika pojawił się po komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej pływalni, który brzmi:

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z/s w Nowej Wsi informuje, że w związku z wprowadzonymi obostrzeniami od 15 grudnia 2021 ROKU a zaplanowanymi zajęciami organizowanymi w OSiR :

  • Poniedziałek (20.12.2021r.) od godziny 14:00 do godziny 20:00
  • Wtorek (21.12.2021r.) od godziny 14:00 do godziny 20:00
  • Środa (22.12.2021r.) od godziny 14:00 do godziny 20:00
Na basen będą wpuszczane tylko osoby, które okażą certyfikat osoby zaszczepionej przeciwko COVID-19 lub certyfikat ozdrowieńca. Andrzej Gutkowski, dyrektor basenu, stanowczo dementuje informacje czytelnika, że na basen nie wejdą osoby niezaszczepione. 

- Z zamieszczonego komunikatu jasno wynika, że w te trzy dni, w określonych godzinach, w związku z zajęciami dla dzieci do 12 roku życia, które w większości są niezaszczepione i wyczerpują limit 50% obłożenia, zgodnie z zasadami Ministerstwa Zdrowia, możemy wpuścić tylko osoby zaszczepione lub ozdrowieńców - mówi Gutkowski.

Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi zaznacza także, że w pozostałych terminach, innych niż te, z zajęciami dla dzieci, osoby niezaszczepione są wpuszczane normalnie na basen.

- Czytelnicy opacznie rozumieją nasze intencje, a my nie mamy wyboru - słyszymy u władz basenu. 

Kryta pływalnia "FALA" w Nowej Wsi czynna jest od poniedziałku do niedzieli od 6 do 22.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.