Reklama

Radny stracił część ucha po bójce z biznesmenem! To wszystko podczas otwarcia kompleksu sportowego w Hadlach Szklarskich

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Radny stracił część ucha po bójce z biznesmenem! To wszystko podczas otwarcia kompleksu sportowego w Hadlach Szklarskich - Zdjęcie główne

Radny stracił część ucha po bójce z biznesmenem! | foto archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Na sygnale Policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przeworsku bada sprawę bójki pomiędzy radnym gminy Jawornik Polski, a biznesmenem, której efektem była utrata części ucha przedstawiciela samorządu. Do niecodziennego zdarzenia doszło w Hadlach Szklarskich podczas otwarcia kompleksu wypoczynkowo - rekreacyjnego.

W miniony piątek, 17 grudnia, w gminie Jawornik Polski hucznie otwierano kompleks wypoczynkowo - rekreacyjny w Hadlach Szklarskich. Najpierw była część oficjalna, z udziałem przedstawicieli władz samorządu, wykonawcy. Obiekt poświęcił duchowny. Nic nie wskazywało, że tuż po zakończeniu uroczystego otwarcia obiektu, dojdzie to dramatycznych wydarzeń.

Po oficjalnym otwarciu zaproszeni goście przenieśli się do pobliskiej restauracji. To tam doszło do kłótni pomiędzy radnym gminy Jawornik Polski Adamem H., a przedstawicielem wykonawcy Maciejem Ch. Doszło do szarpaniny i bójki, w wyniku której Adam H. stracił fragment ucha. Na miejsce wezwano policję i pogotowie. Radny z nadgryzioną częścią ucha trafił do lokalnego szpitala. Biznesmen Maciej Ch. oddalił się spod restauracji. 

Dzięki wysiłkom lekarzy udało się przyszyć naderwaną część ucha. Domniemanego sprawcę tego ataku przesłuchano kolejnego dnia na komendzie policji w Rzeszowie. 

W tej sprawie wszczęto dochodzenie. Policji udało się już przesłuchać świadków, rannego radnego oraz oczywiście biznesmena. 

Do tej pory władze gminy Jawornik Polski nie odnoszą się do zajścia. 

Nowo wybudowany obiekt w Hadlach Szklarskich zapewnia odwiedzającym sporo atrakcji m.in. saunę, jacuzzi, basen, lodowisko, ściankę wspinaczkową, kręgielnię. Coś dla siebie znajdą również najmłodsi odwiedzający - organizator przewidział możliwość zabawy poprzez kreatywną naukę i poznawanie świata na wodnym i suchym placu zabaw oraz w parku sensorycznym itp. Przy nowo wybudowanym obiekcie znajdzie się również atrakcja dla fanów sportu, a to dzięki rozbudowującemu się zapleczu boisk do piłki nożnej, ręcznej oraz do siatkówki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy