Reklama

Pożar altany i magazynu kwiatów sztucznych w Boguchwale. Ogromne straty! [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Na sygnale Na kilkadziesiąt tysięcy złotych wycenia się straty po pożarze altany i magazynu kwiatów sztucznych w Boguchwale. W trudnej akcji gaśniczej udział brało blisko 30 strażaków.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (27 marca) popołudniem. Pierwsze na miejsce pożaru dotarły dwa zastępy miejscowej jednostki OSP Boguchwała.

Pożarem objęta była drewniana altana oraz magazyn z kwiatami sztucznymi o powierzchni 100 metrów kwadratowych. Szybko rozprzestrzeniający się pożar zagrażał pobliskiemu budynkowi mieszkalnemu.

- Działania polegały na: odłączeniu energii elektrycznej od palących się obiektów, podaniu jednego prądu wody na palącą się altanę i magazyn, podaniu jednego prądu wody w obronie na budynek mieszkalny, zadysponowaniu dodatkowych sił i środków - opisuje akcję gaśniczą bryg. Marcin Betleja, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie.  

Po kilkugodzinnej akcji gaśniczej pożar ugaszono. W działaniach udział brało 27 strażaków z OSP Boguchwała, OSP Mogielnica, OSP Zarzecze oraz Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 2 w Rzeszowie. 

Nikomu nic się nie stało. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy