Reklama

Podpalacze dożynkowych dekoracji w rękach policji! Kim są osoby odpowiedzialne za ten czyn?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Na sygnale Kolbuszowska policja zatrzymała sprawców podpaleń dekoracji dożynkowych w gminie Niwiska. Do pożarów doszło na terenie siedmiu sołectw we wtorek w nocy (10 sierpnia).

Zaledwie dwie z dziewięciu dekoracji dożynkowych w gminie Niwiska nie zostały podpalone. Reszta spłonęła doszczętnie. 11 sierpnia kolbuszowska policja zatrzymała dwóch mężczyzn w wieku 22 i 23 lata. Starszy z nich to mieszkaniec gminy Niwiska, drugi natomiast pochodzi z powiatu mieleckiego.

Komisarz Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowa z kolbuszowskiej komendy poinformowała, że 23-latek został wczoraj przesłuchany i przyznał się do podpaleń na terenie swojej gminy, nie potrafił jednak podać motywu swojego zachowania.

Młodszy mężczyzna zostanie dzisiaj przesłuchany i zostaną postawione mu zarzuty. Jak dodała funkcjonariuszka, w trakcie przeszukania u 22-latka znaleziono również biały proszek. Badanie potwierdziło, że była to amfetamina.

Mężczyźnie z powiatu kolbuszowskiego postawiono już zarzuty popełnienia przestępstwa o charakterze chuligańskim z art. 288 kk ("Kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5"). Rzecznik dodała, że kara za wspomniany czyn jest podwyższona.

Czynności w tej sprawie cały czas trwają. Do tematu będziemy wracać.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy