Reklama

To będzie wielkie muzyczne show! Poznaj gwiazdy koncertu na 85-lecie istnienia Centralnego Okręgu Przemysłowego w Stalowej Woli

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Przed nami jedno z ważniejszych wydarzeń na Podkarpaciu. Wielkie otwarcie Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego w Stalowej Woli oraz koncerty muzyczne związane z 85-leciem COP. Sprawdź jaki jest program i jakie muzyczne gwiazdy odwiedzą nasz region.

Czterodniowe uroczystości odbędą się w dniach od 7-10 lipca w Stalowej Woli przy ulicy Hutniczej 17, obok siedziby Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego. Na gości czekać będzie wiele atrakcji, główną będzie zwiedzanie nowego muzeum, które pozyskało wiele cennych eksponatów, związanych z historią Zakładów Południowych, Stalowej Woli oraz zakładów i miast powstałych bądź rozwijanych w ramach Centralnego Okręgu Przemysłowego.

Wystawa jest przede wszystkim dokumentacją historii COP, olbrzymiego projektu inwestycyjnego, który przyczynił się do rozwoju gospodarczego, technologicznego, militarnego i w sposób bezpośredni lub pośredni wpływał na wszystkie dziedziny życia mieszkańców Polski lat 30-tych dwudziestego wieku.

Program trzech dni jubileuszowego świętowania wypełniony jest koncertami. Sprawdź kto zagra i poznaj program całej imprezy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy