Reklama

Rzeszowskie kino „Zorza” wznawia seanse filmowe!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Rzeszowskie kino „Zorza” wznawia seanse filmowe! - Zdjęcie główne

foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Kino „Zorza” od 12 lutego otwiera sale kinowe. Helios, Multikino wciąż pozostają zamknięte dla kinomaniaków.

Zgodnie z decyzją rządu, od 12 lutego przed kolejne dwa tygodnie kina mogą wznowić działalność w ściśle określonym reżimie sanitarnym (50 proc. dostępnych miejsc siedzących). 


Dla największych sieci 14 dni funkcjonowania to za mało, w związku z czym Helios i Multikino nie wznawiają działalności. Przypomnijmy jedynie, że na terenie Rzeszowa mamy dwa kina Helios (Galeria Rzeszów, al. Powstańców Warszawy) i jedno Multikino (Millenium Hall).

- Potrzebujemy czasu, aby jak najlepiej przygotować się do ponownego otwarcia, dlatego prosimy Was o jeszcze trochę cierpliwości. O konkretnej dacie otwarcia, a także repertuarze będziemy informować na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych.

- czytamy w komunikacie sieci Helios. 

Podobne stanowisko reprezentuje Multikino:

- Na wspólne spotkanie przed wielkim ekranem przyjdzie nam jeszcze troszkę zaczekać. Ale nie martwcie się, bo jeszcze będzie przepięknie i… filmowo! Kina sieci Multikino pozostają zamknięte do odwołania.

Co z resztą?

Zamknięcie ww. sieci to okazja dla mniejszych kin, które nie zamierzają pozostawać dłużej zamknięte. Od 12 lutego kino „Zorza” przygotowało repertuar, w którym znajdziemy takie filmy jak: „Czyściec” w reżyserii Michała Konrada, animację „Zabij mnie i wyjedz z tego miasta”, amerykańską komedię „Palm Springs” oraz dramat Elizy Hittman pt. „Nigdy, rzadko, czasami, zawsze”. Repertuar ułożono do 18 lutego.  

„Zorza” nie będzie jednak jedynym otwartym kinem w Rzeszowie. Poza nią na seanse prywatne zaprasza Kino za Rogiem Cafe przy ul. Świętego Mikołaja. Każda osoba, po ustaleniu odpowiedniej daty i uiszczeniu opłaty będzie mogła wybrać dowolny film z kinoteki, który obejrzy na dużym ekranie wraz ze swoją rodziną lub znajomymi. 

rafal.bolanowski@korso.pl

 


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy