Reklama

Zabił swoją sąsiadkę! Wcześniej zaginęła jego siostra. Czy te sprawy się łączą?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Zabił swoją sąsiadkę! Wcześniej zaginęła jego siostra. Czy te sprawy się łączą? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Historie kryminalne Przerażają zbrodnia w Nowej Sarzynie w powiecie leżajskim. 37-letni Przemysław S. zabił tam swoją niepełnosprawną sąsiadkę. Po wszystkim splądrował jej mieszkanie. Został zatrzymany i aresztowany. Ale prokuratura sprawdza też inną sprawę. Kilka lat temu siostra mordercy staruszki zaginęła w nieznanych okolicznościach.

W Nowej Sarzynie wszyscy zastanawiają się dziś, czy 37-letni zbrodniarz, nie jest uwikłany nie tylko w zabójstwo niepełnosprawnej kobiety, ale i w zaginięcie swojej siostry. Czy te sprawy się łączą?

Bestialsko zamordował i ograbił

Do morderstwa na 84-letniej Agnieszce K. doszło 10 sierpnia bieżącego roku. Na ciało zamordowanej natknęła się jej opiekunka z Caritasu. Ustalenia prokuratury są druzgocące!

- Zadał pokrzywdzonej liczne rany cięte i kłute szyi i karku, liczne rany kłute klatki piersiowej z uszkodzeniem żeber strony lewej, przestrzeni międzyżebrowych, płuca lewego, powodujące nagły krwotok zewnętrzny, niedodmę płuca lewego i niedotlenienie narządów wewnętrznych, co w konsekwencji doprowadziło do zgonu pokrzywdzonej na skutek masywnego krwotoku z licznych ran szyi i klatki piersiowej.

- mówi Krzysztof Ciechanowski z Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie. 

Staruszka nie miała rodziny, dzieci. Była niepełnosprawna, miała protezę nogi. Przez kalectwo miała problemy z założeniem rodziny. 

Siedem lat od zaginięcia siostry 

Tymczasem prokuratorzy postanowili przyjrzeć się rodzinie zabójcy. Przed siedmioma laty siostra mordercy zaginęła w dziwnych okolicznościach!

Zaginiona Iwona Sekulska 19 listopada 2014 roku wyszła z domu około godz. 19 i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania. Wtedy miała 22 lata.

Zaginiona Iwona Sekulska, fot. Podkarpacka policja

Do dziś policja nie natrafiła na żaden ślad poszukiwanej kobiety. Sprawdzone zostały wszystkie tropy i ślady. Niestety bezskutecznie. 

Teraz śledczy te dwie sprawy łączą. Zatrzymany Przemysław S. miał już na swoim koncie liczne przewinienia i występki. Obracał się w szemranym towarzystwie. 

Przemysław S. przebywa w areszcie tymczasowym. Wkrótce do sądu trafi akt oskarżenia. Grozi mu dożywocie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy