Reklama

Z zazdrości o dziewczynę staranował samochód „rywala” [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Historie kryminalne Dwaj bracia, którzy wczoraj (19 kwietnia) swoim mitsubishi pajero staranowali inny pojazd, noc spędzili w policyjnym areszcie. Odpowiedzą, nie tylko za umyślne uszkodzenie mienia, ale i za narażenie innych na niebezpieczeństwo. Powodem zdarzenia miała być rywalizacja o dziewczynę.

Wczoraj po godz. 13, policjanci zostali wezwani na interwencję na ulicę Piotra Kmity w Lesku. W pojazd marki audi a3, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn, z impetem wjechało mitsubishi pajero. Samochodem terenowym kierował 25-latek, któremu towarzyszył 20-letni brat. 


- Według relacji świadków, po staranowaniu audi, w którym zostały uszkodzone prawe drzwi oraz wybita szyba, kierujący pajero zatrzymał się i wykrzykiwał  pogróżki. Na szczęście kierowca audi, ani jego dwaj pasażerowie nie doznali obrażeń.

- informuje Komenda Powiatowa Policji w Lesku

Kłótnia o dziewczynę 

Policjanci zatrzymali 25 i 20-latka w domu ich matki. Młodzi mężczyźni twierdzili, że w ogóle nie byli tego dnia w Lesku. Jednak oględziny ich pojazdu potwierdziły, że brał on udział w zdarzeniu

Według policyjnych ustaleń, kierowcy obu samochodów pokłócili się wcześniej o dziewczynę. Noc bracia spędzili w policyjnym areszcie, dziś będą prowadzone dalsze czynności w sprawie.

W myśl kodeksu karnego - kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3, zaś celowe uszkodzenie czyjejś rzeczy zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5. 

Za występek o charakterze chuligańskim, sąd wymierza karę w wysokości nie niższej od dolnej granicy ustawowego zagrożenia zwiększonego o połowę.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy