reklama

W Holandii znaleziono dwa ciała! Wśród nich zwłoki zaginionego Konrada

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

W Holandii znaleziono dwa ciała! Wśród nich zwłoki zaginionego Konrada - Zdjęcie główne
reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Historie kryminalneW Holandii znaleziono dwa ciała. Na chwilę obecną przeworska policja potwierdziła, że jedno z nich należy do poszukiwanego od 31 stycznia Konrada z Przeworska.
reklama

Późnym wieczorem w niedzielę (6 lutego) przeworska policja poinformowała o znalezieniu dwóch ciał w Holandii. To kobieta i mężczyzna.

- Policja potwierdza znalezienie dwóch ciał. W tej chwili można potwierdzić tylko tożsamość mężczyzny. Personalia kobiety są ustalane - mówi nam aspirant Justyna Urban, rzecznik prasowa Komendy powiatowej Policji w Przeworsku.

Nieoficjalnie wiadomo, że ciało kobiety to zaginiona Wiktoria.

reklama

Portal "Gdziekolwiek jesteś... przekazywał, że w dniu zaginięcia rozmawiali oni z rodziną. Wskazywali na odbiór samochodu z naprawy. Tuż przed wejściem do mechanika połączenie zostało zerwane. Rodzina zaginionych uważa, że przed kimś uciekali. Mama Wiktorii mówiła też, że córka w pracy czuła się obserwowana.

Rzeczą bardzo dziwną jest fakt, iż kobieta, która wynajmowała parze mieszkanie, już na następny dzień spakowała ich rzeczy do kartonów. 
Nad ustaleniem okoliczności śmierci mężczyzny oraz tożsamości ciała kobiety trwają zakrojone czynności policji holenderskiej i polskiej.

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo