Reklama

Rzeszowska prokuratura o zabójstwie psycholożki więziennej. Sprawca zadźgał kobietę nożyczkami!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Rzeszowska prokuratura o zabójstwie psycholożki więziennej. Sprawca zadźgał kobietę nożyczkami! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Historie kryminalne W Prokuraturze Okręgowej w Rzeszowie prowadzone jest śledztwo przeciwko Arturowi R. Prokurator 1 Wydziału Śledczego Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie przedstawił zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem, działając w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie, 39-letniej funkcjonariuszki Służby Więziennej Bogumiły B., oraz bezprawne pozbawienie wolności połączone ze szczególnym udręczeniem i czynną napaść na funkcjonariusza publicznego. Poznaj najnowsze informacje.

W przedmiotowym śledztwie dotychczas zebrano bardzo obszerny materiał dowodowy, w tym przesłuchano kilkudziesięciu świadków. Aktualnie w sprawie uzyskano opinię zespołu biegłych psychiatrów, psychologa i seksuologa.

- Z treści uzyskanej opinii wynika, iż biegli nie są w stanie po przeprowadzeniu jednostkowych badań w warunkach ambulatoryjnych wydać jednoznacznej opinii, dlatego też zgłosili konieczność przeprowadzenia badania stanu zdrowia psychicznego podejrzanego połączonego z jego obserwacją. Wobec powyższego tut. Prokuratura wystąpi do Sądu Okręgowego w Rzeszowie z wnioskiem o wydanie postanowienia w przedmiocie obserwacji psychiatrycznej podejrzanego Artura R. na okres czterech tygodni

- przekazał Krzysztof Ciechanowski, rzecznik prasowy rzeszowskiej prokuratury.

Dalsze czynności i sposób zakończenia postępowania determinowany będzie ustaleniami płynącymi z treści opinii uzyskanej po obserwacji podejrzanego.

Artykuł pochodzi z portalu korsokolbuszowskie.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy