Reklama

Pijany mężczyzna znęcał się nad żoną i dziećmi. To nie był jego pierwszy raz

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Pijany mężczyzna znęcał się nad żoną i dziećmi. To nie był jego pierwszy raz - Zdjęcie główne

foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Historie kryminalne Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z komisariatu w Radymnie (powiat jarosławski). Miał znęcać się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną i dziećmi. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu w Radymnie zostali powiadomieni o przemocy domowej, której miał się dopuszczać wobec swojej żony oraz dzieci 48-letni mężczyzna. Adres interwencji był już znany mundurowym. Rodzina była już objęta procedurą niebieskiej karty


Złamał zakazy

W sprawie przemocy psychicznej i fizycznej nad rodziną 48-latek miał wydany dozór policyjny, zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi, zakaz zbliżania się, nakaz opuszczenia lokalu oraz zakaz opuszczania kraju

Pomimo ustanowionych zakazów, mężczyzna jeszcze tego samego dnia postanowił nie zastosować się do nich. W trakcie awantury domowej sprawca nadal znęcał się nad najbliższymi, demolował dom i kierował groźby karalne pozbawienia życia i podpalenia budynku.

- Zaalarmowani policjanci natychmiast udali się na miejsce zgłoszenia. Tutaj mundurowi podjęli decyzję o natychmiastowym odizolowaniu sprawcy przemocy domowej. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Był pijany. Badanie wykazało u niego ponad 3 promile alkoholu w organizmie. 

- informuje Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu

Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie pozwolił prokuraturze na wystąpienie z wnioskiem o tymczasowy areszt dla mężczyzny. 

Sad Rejonowy w Jarosławiu przychylił się do wniosku i zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci aresztu na 3 miesiące. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy