Reklama

Ludzka czaszka i kości znalezione na dworcu kolejowym w Stalowej Woli!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UM Stalowa Wola

Ludzka czaszka i kości znalezione na dworcu kolejowym w Stalowej Woli! - Zdjęcie główne

foto UM Stalowa Wola

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Historie kryminalne Podczas prac budowlanych na dworcu kolejowym w Stalowej Woli-Rozwadowie jeden z pracowników dokonał makabrycznego odkrycia. Pod piachem i gruzem były ludzkie szczątki, owinięte w materiał.

Informację o makabrycznym odkryciu przekazuje portal stalowka.net. Na dworcu kolejowym w Stalowej Woli-Rozwadowie trwają gruntowane prace modernizacyjne. Pod koniec maja na strychu tego obiektu znalezione zostały ludzkie szczątki! Potwierdza to policja. 27 maja jeden z pracowników firmy znalazł tam ludzką czaszkę i kości, które były owinięte w materiał, a także przykryte gruzem i piachem.

Szczątki zostały zabezpieczone przez policję i wysłane na dalsze badania Laboratorium Kryminalistyki w Krakowie. Wtedy dowiemy się jak długo kości leżały w tym miejscu. Według nieoficjalnych ustaleń te szczątki mogą należeć do kobiety i mają... sto lat. Warto zaznaczyć, że właśnie w okresie dwudziestolecia międzywojennego w Rozwadowie doszło do kilku tajemniczych wydarzeń: kilka kobiet zaginęło, a ich zwłok nigdy nie odnaleziono. Będziemy wracali do tej sprawy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy