Reklama

Kara dla Ernesta M. oskarżonego o gwałt na dwóch nieletnich. Obrońca chciał uniewinnienia

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

Kara dla Ernesta M. oskarżonego o gwałt na dwóch nieletnich. Obrońca chciał uniewinnienia - Zdjęcie główne

Kara dla Ernesta M. oskarżonego o gwałt na dwóch nieletnich. Obrońca chciał uniewinnienia | foto pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Historie kryminalne Sąd Apelacyjny w Rzeszowie wymierzył karę dla Ernesta M., mieszkańca powiatu niżańskiego. Był on oskarżony m.in., o gwałt na dwóch nieletnich osobach. Jego obrońca domagał się uniewinnienia.

Jak poinformował Andrzej Dubiel, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu 32-letni Ernest M. został oskarżony o dopuszczenie się zgwałcenia dwóch małoletnich osób poniżej 15 lat, posiadanie zdjęć zawierających treści pornograficzne z udziałem małoletnich, uporczywe nękanie małoletniej poniżej 15 roku życie, kierowanie gróźb karalnych wobec małoletnich, jak również o rozpowszechnianie wizerunku małoletniej pokrzywdzonej bez jej zgody.

Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu początkowo skazał mieszkańca powiatu niżańskiego na karę 7 lat pozbawienia wolności. Wyrok został zaskarżony przez oskarżyciela publicznego, który domagał się kary 15 lat pozbawienia wolności. Apelację złożył również obrońca oskarżonego. Wniósł on o jego uniewinnienie.

Sąd Apelacyjny w Rzeszowie po przeprowadzeniu rozprawy podzielił częściowo argumentację zaprezentowaną w apelacji oskarżyciela publicznego, podwyższył oskarżonemu karę do 9 lat pozbawienia wolności.

- Nie uwzględnił apelacji złożonej przez obrońcę. Wobec Ernesta M. w dalszym ciągu stosowany jest środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Wyrok jest prawomocny

- przekazał prokurator Andrzej Dubiel. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy