Reklama

Brutalnie gwałcili swoje ofiary, w tym także dzieci! Wśród nich są osoby z Podkarpacia. Sprawdź, czy przebywają na wolności [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Historie kryminalne Rejestr Przestępców na Tle Seksualnym pozwala sprawdzić kto popełnił takie czyny, jak choćby gwałt na dziecku. Zobacz tych, którzy brutalnie traktowali swoje ofiary, a także dopuścili się gwałtu na małoletnich. Są tam także kobiety! Na liście są również osoby z Podkarpacia.

W rejestrze Ministerstwa Sprawiedliwości (dane z 15 października 2022 roku, godzina 9) udostępnionym dla każdego znajduje się kilka tysięcy nazwisk i pełnych danych sprawców przestępstw na tle seksualnym. Często te osoby gwałciły w brutalny sposób, a także mają na swoim koncie inne przestępstwa.

  • Artykuł 197 § 1 Kodeksu Karnego - Doprowadzanie innej osoby przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem do obcowania płciowego (zgwałcenie) - typ podstawowy.
  • Art. 197 § 2 Doprowadzanie innej osoby przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem do poddania się innej czynności seksualnej albo wykonania takiej czynności.
  • Art. 197 § 3 Dopuszczanie się zgwałcenia określonego w art. 197 § 1 lub 2, działając ze szczególnym okrucieństwem lub wspólnie z inną osobą.
  • Art. 197 § 3 pkt 1 Dopuszczenie się zgwałcenia wspólnie z inną osobą.
  • Art. 197 § 3 pkt 2 Dopuszczenie się zgwałcenia wobec małoletniego poniżej lat 15.
  • Art. 197 § 3 pkt 3 Dopuszczenie się zgwałcenia wobec wstępnego, zstępnego, przysposobionego, przysposabiającego, brata lub siostry.
  • Art. 198 Doprowadzanie do obcowania płciowego lub poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności, wykorzystując bezradność innej osoby lub wynikający z upośledzenia umysłowego lub choroby psychicznej brak zdolności tej osoby do rozpoznania znaczenia czynu lub pokierowania swoim zachowaniem.
  • Art. 199 § 1 Doprowadzanie innej osoby do obcowania płciowego lub do poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności przez nadużycie stosunku zależności lub wykorzystanie krytycznego położenia osoby.
 

W galerii lista tych odpowiedzialnych za najbardziej okrutne czyny. Dodatkowo dodaliśmy tam gwałcicieli z Podkarpacia, w tym także osoby, które dopuściły się gwałtu na osobach poniżej 15. roku życia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy