Reklama

140 porcji amfetaminy i marihuany miało trafić na czarny rynek

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KMP w Tarnobrzegu

140 porcji amfetaminy i marihuany miało trafić na czarny rynek - Zdjęcie główne

foto KMP w Tarnobrzegu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Historie kryminalne Policjanci z Rzeszowa i Tarnobrzega udaremnili wprowadzenie na czarny rynek sporej ilości narkotyków. Zatrzymano mężczyznę, któremu grozi wysoka kara pozbawienia wolności.

Pod koniec sierpnia, policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie i Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, zatrzymali do kontroli drogowej osobowego forda, którym kierował 36-letni mieszkaniec Tarnobrzega. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie narkotyki - amfetaminę i marihuanę. 36-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Znalezione przy mężczyźnie substancje przekazano do analizy biegłemu, który we wstępnej opinii określił, że policjanci zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków w postaci 85 gramów ziela konopi indyjskich, stanowiących około 107 jednorazowych porcji narkotyku i ponad 30 gramów amfetaminy, stanowiącej około 37 jednorazowych porcji narkotyku.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił przedstawić mężczyźnie zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i udzielania środków odurzających. 36-latek przyznał, że zabezpieczone narkotyki należą do niego i w celach zarobkowych chciał je sprzedawać innym osobom.

Prokurator wobec mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru oraz poręczenia majątkowego. Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy