Reklama

Wilki zostawiły po sobie pamiątkę [DRASTYCZNE ZDJĘCIE]

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Czytelniczka

Wilki zostawiły po sobie pamiątkę [DRASTYCZNE ZDJĘCIE] - Zdjęcie główne

Zdjęcie zagryzionej i częściowo zjedzonej sarny. | foto Czytelniczka

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Ekologia i przyroda Jeszcze kilka tygodni temu mieliśmy na Podkarpaciu prawdziwy wysyp zdjęć z wilkami w rolach głównych. Drapieżniki pojawiały się blisko gospodarstw domowych. Była nawet zgoda na odstrzał trzech wilków w lasach koło Brzozowa. Teraz mamy zdjęcie potwierdzające aktywność wilków w powiecie kolbuszowskim.

Czytelniczka podzieliła się zdjęciem wskazującym na obecność wilków w Porębach Dymarskich (gmina Cmolas). - Podczas spaceru po porębskich lasach natknęliśmy się na zagryzioną sarnę. Według myśliwego, któremu pokazaliśmy zdjęcia, sposób, w jaki została zagryziona, jednoznacznie wskazuje na wilki - pisze kobieta. 

Wszystkie przypadki pojawienia się wilków i innych dużych zwierząt chronionych na terenach zamieszkałych, które mogą stanowić niebezpieczeństwo, należy niezwłocznie zgłaszane bezpośrednio do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta. Włodarz powinien podjąć adekwatne do skali zagrożenia działania. Można również zgłaszać taki fakt policji. Kiedy zauważymy w lesie zagryzioną sarnę, która mogła paść ofiarą wilków, nie powinno nas to dziwić. Problem pojawia się wtedy, gdy te drapieżniki podejdą zbyt blisko domów (...) CZYTAJ DALEJ>>

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy