Reklama

Niesamowite zdjęcia Tatr. Tym razem widziane z Wielkiej Rawki w Bieszczadach

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Ekologia i przyroda Waldemar Czado, znany fotografik amator, laureat konkursu na blog roku 2005, podzielił się z nami swoimi niesamowitymi fotografiami Tatr. Zdjęcia zrobił ze szczytu Wielka Rawka w Bieszczadach. Pan Waldemar fotografuje Tatry z różnych miejsc w Polsce, najczęściej z Małopolski. Wszystkie mają wspólną cechę - robią niesamowite wrażenie.

Zapytaliśmy pana Waldemara o to, skąd wie jak i gdzie zrobić zdjęcia, aby uzyskać takie efekty.

Trzeba dużo chodzić po górach, mieć ze sobą aparat i trochę szczęścia. Fotografuję od dawna i  dlatego wiem jak i wiem kiedy, bo śledzę meteo pod kątem widzialności i pokrywy chmur, ale i tak takie warunki jak dzisiaj trafiają się raz na pięć wyjazdów. Nie można pominąć tutaj dobrej jakości sprzętu, teleobiektywu. Jestem amatorem, ale zaawansowanym, tzn. samoukiem bez wykształcenia w tym kierunku. Miałem wystawy, publikowałem zdjęcia w wydawnictwach górskich, dorabiałem jako fotograf, nawet prowadziłem warsztaty fotograficzne. Kiedyś byłem dość znany za sprawą bloga fotograficznego, który był nagrodzony w konkursie blog roku 2005.

Zapraszamy do obejrzenia niesamowitych zdjęć Tatr z bieszczadzkiego szczytu. W galerii pokazujemy również Tatry widziane z Małopolski, są tak piękne, że szkoda nam było ich Państwu nie pokazać. 

 

 

Artykuł pochodzi z portalu korsosanockie.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy