Reklama

Wyremontujmy wspólnie Dom Dziecka w Dynowie [ZDJĘCIA, LINK, ZBIÓRKA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z regionu Placówka Domu Dziecka w Dynowie wymaga wielu prac remontowych. Koordynator placówki chce wyremontować wnętrza budynku. Pieniądze zbiera w internecie. Poznajcie jego historię.

Pochodzący z Przeworska Michał Horbaczek, społecznik i lider Stowarzyszenia Patriotycznego „Miłość & Honor Lokalny Patriotyzm” na co dzień jest koordynatorem Domu Dziecka w Dynowie. W internecie, na portalu Pomagam.pl, założył zbiórkę, gdzie można wesprzeć remont tej placówki. A jej stan, jak wynika ze zdjęć, jest fatalny.

Michał Horbaczek z wykształcenia jest historykiem, wychowawcą kolonijnym, animatorem czasu wolnego dla dzieci i dorosłych i działaczem narodowym. Pierwsze kroki charytatywnej działalności rozpoczął w wieku 10 lat, angażując się w szkolny wolontariat, natomiast z biegiem czasu coraz to więcej angażował się w działania charytatywne tworzone w szkole, który były w większości skierowane do wychowanków Domu dla Dzieci w Łopuszce Małej koło Przeworska.

- Praca ta jest dla mnie ogromnym zaszczytem, ale również wielką odpowiedzialnością, zdobyciem kolejnego doświadczenia w życiu, więc tym bardziej wzrasta motywacja do działania.

- mówi Horbaczek.

Mężczyzna został niedawno koordynatorem Domu Dziecka w Dynowie. To, co tam zastał, sprawiło, że nie mógł dłużej czekać. Założył zbiórkę internetową.

- Wraz z objęciem stanowiska pracy jako koordynator domu dziecka zauważyłem, że zabytkowy budynek-pałacyk, w którym na co dzień mieszkają dzieci i pracują w nim wychowawcy, wymaga wielu prac remontowych.

- opowiada, dodając jednocześnie

- Wiadomo, że wszystko w szybkim tempie nie uda się nam wykonać, a trwająca obecnie sytuacja na świecie powoduję, że materiały budowlane i wykończeniowe wzrosły cenowo w górę. 

Organizując zbiórkę "Kolorujemy Dom Dziecka w Dynowie" Michał Horbaczek chce zebrać środki finansowe na zakup najpotrzebniejszych materiałów do remontów wewnętrznych, a więc malowania pokojów wychowanków, trzech toalet, korytarzy, sali komputerowej oraz dwóch świetlic, w których czas wolny spędzają podopieczni placówki.

- Dodatkowo w naszych działaniach zobowiązaliśmy się w w najbliższym czasie do remontu dwóch łazienek w naszym domu. 

- uzupełnia.

LINK DO ZBIÓRKI I SZCZEGÓŁY ZNAJDZIESZ TUTAJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy