Reklama

Otwierają węzeł S19 w Sokołowie Małopolskim. Będą utrudnienia! [MAPA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Otwierają węzeł S19 w Sokołowie Małopolskim. Będą utrudnienia! [MAPA] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z regionu W poniedziałkowy poranek, 4 października, drogowcy udostępnią kierowcom możliwość przejazdu przez świeżo ukończony węzeł drogi ekspresowej S19. Wcześniej jednak trwać będą prace nad zmianą organizacji ruchu. Będą spore utrudnienia!

Trwa budowa drogi ekspresowej S19. W Sokołowie Małopolskim ukończono właśnie prace nad węzłem "Sokołów Małopolski - Północ", stanowiący wjazd z drogi krajowej 19 na drogę ekspresową. W poniedziałek, podczas porannego szczytu komunikacyjnego, na kierowców czekać będą jednak liczne utrudnienia. 

W godzinach od 7 do około 8:30 służby drogowe będą pracować nad "przełożeniem ruchu na nowy odcinek drogi". 

-  Wystąpi ruch pracowników wykonawcy w obrębie usuwania z nawierzchni jezdni elementów oznakowania - separatorów ruchu U-25.

- informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 30 kilometrów na godzinę. W czasie zmiany organizacji ruchu, na długości stumetrowego odcinka, mogą wystąpić czasowe blokady ruchu

Kierowcy, zjeżdżając z drogi ekspresowej na krajową "dziewiętnastkę", będą od poniedziałku korzystać z węzła "Sokołów Małopolski - Pólnoc". 

 

Na Podkarpaciu trwa budowa szlaku "Via Carpathia" łączącego Polskę z krajami bałkańskimi. 

W 2022 roku Rzeszów zyska połączenie drogą ekspresową S19 nie tylko z Lublinem, ale również z Warszawą za sprawą S17. Tym samym stolica Podkarpacia będzie mieć nowe, komfortowe i bezpieczne połączenie drogowe ze stolicą Polski. Trasę o długości około 300 kilometrów łączącą przedmieścia Rzeszowa i Warszawy, pokonamy samochodem osobowym w czasie poniżej trzech godzin. Połączenie przez Lublin zastąpi dotychczasowy szlak prowadzący przez Radom, Opatów i Kolbuszową, czyli drogą krajową numer 9.

Na terenie woj. podkarpackiego w realizacji jest siedem odcinków S19, o różnym stopniu zaawansowania wynikającym z terminu otrzymania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy