Reklama

Mężczyzna przygnieciony przez mur! Przy pomocy śmigłowca LPR trafił do szpitala!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Mężczyzna przygnieciony przez mur! Przy pomocy śmigłowca LPR trafił do szpitala! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z regionu Po godzinie 10 w Będziemyślu w powiecie ropczycko - sędziszowskim doszło do wypadku. Podczas prac budowlanych mur przygniótł mężczyznę w średnim wieku. Jego stan jest poważny.

Do zdarzenia w gminie Sędziszów Małopolski doszło tuż po godzinie 10. Na miejscu pomocy poszkodowanemu udzielało między innymi Lotniczego Pogotowie Ratunkowe.

- Przed przybyciem pierwszych zastępów straży pożarnej, osoby postronne zdołały wydobyć mężczyznę spod gruzu i udzielały mu pierwszej pomocy medycznej. Następnie akcję ratunkową przejęli strażacy. W momencie przekazania poszkodowanego do śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego był on nie przytomny.

- powiedział nam mł. bryd. Bogusław Drozd, rzecznik Powiatowej Straży Pożarnej w Ropczycach.

Pierwotnie mężczyznę przekazano zespołowi naziemnego ratownictwa medycznego, jednakże jego stan jest na tyle poważny, że istniała konieczność zadysponowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Na miejscu pracowało cztery zastępy straży pożarnej, w tym dwie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. 

Sprawę wypadku bada policja. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy