Reklama

Tyle zarabiają żołnierze. Poznaj wszystkie stawki. Rusza nabór do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Kraju Też możesz zostać żołnierzem. Sprawdź ile zarabiają zawodowi wojskowi. Mamy dla was zestawienie wszystkich stawek. Przy okazji poznaj zasady naboru do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej. Tam także możesz liczyć na zastrzyk gotówki.

Jeśli chcesz zostać zawodowym żołnierzem to mamy dla was najważniejsze informacje dotyczące tego ile zarabiają wojskowi. Pensje żołnierzy zawodowych zależą przede wszystkim od ich stopnia. Te rosną wraz ze stażem pracy i doświadczeniem wojskowych. Poza wynagrodzeniem zasadniczym, zatrudnieni w wojsku mogą liczyć na szereg świadczeń i dodatków.

  • dodatek za długoletnią służbę wojskową;
  • dodatek motywacyjny (żołnierze, którzy uzyskali w opinii służbowej ocenę co najmniej dobrą oraz zdali egzamin na klasę kwalifikacyjną w specjalności wojskowej zgodnej z zajmowanym stanowiskiem służbowym);
  • dodatek kompensacyjny w sytuacji gdy zostanie wyznaczony na stanowisko służbowe w szczególnym trybie
  • dodatek służbowy. Przysługuje on za pełnienie zawodowej służby wojskowej na określonych stanowiskach dowódczych i kierowniczych lub samodzielnych, albo w określonych jednostkach wojskowych 
 

Przyjrzyjmy się jak wyglądają zarobki dla poszczególnych żołnierzy wojskowych szczebli. Sprawdź w galerii.

NOWA FORMA SŁUŻBY

Zgłoszenia do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej będzie można składać 21 maja w 102 lokalizacjach w całym kraju (32 pikniki wojskowe ze stoiskami rekrutacyjnymi oraz 70 punktów rekrutacyjnych) oraz online poprzez portal rekrutacyjny (wojsko-polskie.pl). 

  • Lubaczów - Rynek
  • Leżajsk - ul. Mickiewicza 65
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy