Reklama

Prezydent RP Andrzej Duda: - Sytuacja jest poważna, zbliża się do punktu, którego wszyscy się obawiają. Możliwości dialogu się wyczerpują [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Krzysztof Gumul

Prezydent RP Andrzej Duda: - Sytuacja jest poważna, zbliża się do punktu, którego wszyscy się obawiają. Możliwości dialogu się wyczerpują [WIDEO] - Zdjęcie główne

Andrzej Duda | foto Krzysztof Gumul

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Kraju W piątkowy wieczór, po wideokonferencji z przywódcami USA, Kanady, Francji, Niemiec, Włoch, Rumunii, Wielkiej Brytanii, a także Unii Europejskiej i NATO, o działaniach dyplomatycznych i możliwej agresji Rosji na Ukrainę mówił Prezydent RP Andrzej Duda.

Prezydent RP Andrzej Duda zdał relację ze spotkania w sprawie sytuacji na granicy rosyjsko-ukraińskiej i białorusko-ukraińskiej. - Sytuacja jest poważna, zbliża się do punktu, którego wszyscy się obawiają. Możliwości dialogu się wyczerpują. Zapewniam, że Sojusz jest przygotowany i jest jednością, a przewodnictwo USA jednoznaczne - rozpoczął swoje wystąpienia prezydent Polski.

- Nikt nie umie odpowiedzieć na pytanie, czy na pewno dojdzie do eskalacji. Najważniejsze jest, by zachować spokój i nie ulec prowokacji, a jednocześnie stać razem i u boku Ukrainy. Zachód jest zjednoczony. Jesteśmy gotowi, zdecydowani; jeśli dojdzie do aktu agresji, odpowiedź będzie bardzo twarda - dodał Andrzej Duda.

Posłuchaj całej wypowiedzi:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy