Reklama

Mapa grozy jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego dotyczy naszego regionu! "Ludzie mają uciekać z Podkarpacia! Dlaczego?" [WIDEO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Screen

Mapa grozy jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego dotyczy naszego regionu! "Ludzie mają uciekać z Podkarpacia! Dlaczego?" [WIDEO] - Zdjęcie główne

foto Screen

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Kraju Znany jasnowidz, Krzysztof Jackowski w swojej wizji - przepowiedni na kwiecień jasno i wyraźnie określił rejony Polski, z których jego zdaniem ludzie będą masowo uciekać w popłochu. Może ta przepowiednia już jest realna?

Krzysztof Jackowski z Człuchowa jest najpopularniejszym w Polsce jasnowidzem, który w serwisie YouTube prowadzi kanał dla sympatyków, które nazywa audycjami.

Ostatnią z nich poświęcił swoim przeczuciom na kwiecień 2022. Jackowski bez precedensu - pokazał mapę Polski z zaznaczonym odręcznie obszarem naszego kraju, z którego ludzie będę się ewakuować z jakiegoś bliżej nieokreślonego powodu. Mało tego, Polska według jego wizji ma zostać podzielona na trzy części.

- To jest ta część naszego kraju, z której ludzie będą uciekać, gdzie będzie duży niepokój. 

- powiedział podczas transmisji. 

Jackowski nie informuje jaki jest powód takiej wizji: wojna, kataklizm, ekonomia. Może problemem jest ciągłe wyludnianie się Podkarpacia, poza stolicą województwa. Mieszkańcy mniejszych miast szukają pracy i lepszych zarobków w bogatszych częściach Polski.

Jasnowidz nawiązał także do wizyty Joe Bidena w Rzeszowie. 

- Odniosłem wrażenie, że Biden pokazał "trzymajcie się chłopaki, macie tutaj duży problem". 

W swojej wizji podkreślił, że mimo wszystko nie czuje, żeby Polska miałaby być napadnięta przez Rosję. 

 

Artykuł pochodzi z portalu korsosanockie.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy