Reklama

Koniec noszenia maseczek. Rząd podjął już decyzję!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Screen

Koniec noszenia maseczek. Rząd podjął już decyzję! - Zdjęcie główne

Adam Niedzielski | foto Screen

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Kraju Nadchodzi dzień w którym do historii przejdą kolejne obostrzenia sanitarne. W czwartek, 24 marca, minister zdrowia Adam Niedzielski ma przekazać informacje o zakończeniu obowiązkowego noszenia maseczek.

Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska przekazał w Sejmie, że na czwartek zaplanowana jest konferencja, podczas której ogłoszone zostaną postanowienia dotyczące zakończenia obowiązku noszenia maseczek. Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformuje także o zniesieniu kolejnych obostrzeń.

Dziennikarze RMF FM ustalili, że od poniedziałku, 28 marca, zniesiony zostanie obowiązek noszenia maseczek i odbywania kwarantanny. Być może będzie wyjątek, bo w przypadku maseczek mówi się, że mają być one używane tylko w przypadku zdiagnozowanej choroby. Nadal będziemy mieli obowiązkową izolację po potwierdzeniu zakażenia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy