Reklama

Zwłoki na słupie wysokiego napięcia. Czy to zaginiony Błażej? [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Zwłoki na słupie wysokiego napięcia. Czy to zaginiony Błażej? [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 4 lipca policja poszukiwała Błażeja L. 21-latek wyszedł z domu w Krakowie. Był widziany w wielu miejscowościach na Podkarpaciu. Ostatni raz w Głogowie Małopolskim. Czy policja zakończyła jego poszukiwania wraz ze znalezieniem zwłok na słupie wysokiego napięcia?

AKTUALIZACJA, 22 lipca

Insp. Sebastian Gleń, rzecznik prasowy małopolskiej policji, potwierdził dziś Gazecie Krakowskiej:

- Krakowscy policjanci 20 lipca o godz. 13, w kompleksie leśnym, 10 km od Głogowa Małopolskiego (niedaleko miejscowości Osiczyna), znaleźli zwłoki mężczyzny, powieszonego na słupie energetycznym (linii wysokiego napięcia). Mężczyzna miał na sobie sprzęt wspinaczkowy. Ciało było w stanie znacznego rozkładu.

Rodzina poszukiwanego Błażeja L. potwierdziła, że ciało to zaginiony student AGH. Poszukiwania zatem zostały zakończone.

- Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok

- przekazał funkcjonariusz.

 

W sobotę, 20 lipca, w południe policjanci poszukujący studenta AGH w Krakowie znaleźli zwłoki w podrzeszowskiej Nienadówce. Policja jest w trakcie ustalania, czy jest to Błażej L. Do czasu rozstrzygnięcia sprawy funkcjonariusze nie komentują jej.

Ciało mężczyzny policjanci znaleźli na terenie lasu na słupie wysokiego napięcia w Nienadówce. Być może miejsce śmierci świadczyć będzie o tym, że odnaleziony mężczyzna popełnił samobójstwo. Na miejscu znalezienia zwłok pracował prokurator.

Do tematu będziemy wracać.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE