Reklama

Został zastępcą podkarpackiej policji

Opublikowano:
Autor:

Został zastępcą podkarpackiej policji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Młodszy inspektor Stanisław Sekuła pożegnał się z policjantami i pracownikami Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. Pełni już obowiązki zastępcy komendanta wojewódzkiego policji w Rzeszowie do spraw logistyki.

W świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu dotychczasowi współpracownicy pożegnali komendanta miejskiego policji w Tarnobrzegu - młodszego inspektora Stanisława Sekułę. Podczas uroczystości I zastępca komendanta miejskiego policji w Tarnobrzegu nadkomisarz Marek Pietrykowski podziękował odchodzącemu za trud i poświęcenie związane z wieloletnią służbą w tarnobrzeskiej jednostce.

Komendant Stanisław Sekuła w życzeniach złożonych policjantkom, policjantom i pracownikom cywilnym, podziękował za udaną współpracę i pełną poświęcenia służbę.

Młodszy inspektor Stanisław Sekuła służbę rozpoczął 29 grudnia 1997 roku. Stanowisko komendanta miejskiego policji w Tarnobrzegu objął w czerwcu 2016 roku i pełnił ją do sierpnia tego roku.
9 sierpnia komendant główny policji generał inspektor Jarosław Szymczyk, na wniosek komendanta wojewódzkiego policji w Rzeszowie nadinspektora Henryka Moskwy, obowiązki na stanowisku zastępcy komendanta wojewódzkiego policji w Rzeszowie powierzył właśnie tarnobrzeskiemu komendantowi. Będzie on nadzorował pion logistyczny.

Obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu powierzono I zastępcy nadkomisarzowi Markowi Pietrykowskiemu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE