Reklama

Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny! Czy to zaginiony Ihor?

Opublikowano:
Autor:

Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny! Czy to zaginiony Ihor? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Nowosielcu (powiat niżański) jeden z mieszkańców znalazł zwłoki młodego mężczyzny. Najprawdopodobniej to ciało 22-latka z Ukrainy, który zaginął w grudniu ubiegłego roku w tajemniczych okolicznościach.

W czwartek, 23 kwietnia, około godziny 18, policjanci z komendy w Nisku zostali zawiadomieni o znalezieniu w miejscowości Nowosielec zwłok. Ciało, leżące kilkaset metrów od drogi, zauważył przypadkowy świadek. Wstępne ustalenia wskazywały, że może to być ciało 22-letniego obywatela Ukrainy, który zaginął w Rzeszowie w grudniu ubiegłego roku. Od 29 grudnia poszukiwali go rzeszowscy policjanci, a Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie wszczęła śledztwo w sprawie bezprawnego pozbawienia wolności.

Na miejscu odnalezienia ciała, policjanci pod nadzorem prokuratora, wykonali niezbędne czynności. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczone zostało do badań sekcyjnych. 

W poniedziałek, 27 kwietnia, w Krakowie w Katedrze Medycyny Sądowej Uniwersytetu Jagiellońskiego przeprowadzono sekcję zwłok. Wskazanie przyczyn zgonu i ostateczne potwierdzenie tożsamości, będzie możliwe po przeprowadzeniu dodatkowych badań.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE