Reklama

Zmiażdżona twarz, śmierć na miejscu. Masakra w Grabinach

Opublikowano:
Autor:

Zmiażdżona twarz, śmierć na miejscu. Masakra w Grabinach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Niedziela, 24 sierpnia, godzina 16.30. 30-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego napotyka przypadkową ofiarę i zadaje jej śmiertelne ciosy cegłą w głowę i twarz.

- Brak oczodołów, czoła, otwarte usta, zakrwawiona głowa

- tak opisał ofiarę po makabrycznym zdarzeniu Mirosław Michno, zastępca prokuratora rejonowego z Dębicy.

Do zbrodni doszło w niedzielę, 25 sierpnia, po godzinie 16, na terenie wsi Grabiny (powiat dębicki), w przysiółku Rędziny. 30-letni Tomasz B. z powiatu kolbuszowskiego znalazł się tam jak dotąd z nieustalonych powodów, na polnej drodze. Miał spotkać tam swoją przypadkową ofiarę, Bogdana W., 66-letniego mieszkańca Dębicy.

- Zadał kilka uderzeń w głowę pokrzywdzonego

- mówił redakcji Korso Kolbuszowskiego zastępca szefa dębickiej prokuratury.

Podczas podjętej interwencji wobec podejrzanego o zabójstwo mężczyzny, ten był bardzo agresywny, kontakt z nim był utrudniony.

- Zatrzymanego przewieziono do komendy Policji w Dębicy, a następnie podjęto decyzję o umieszczeniu 30-latka w szpitalu w Straszęcinie. Tam podejrzewany o zabójstwo mężczyzna przebywał w asyście policjantów. Zabezpieczone materiały dowodowe na miejscu zabójstwa pozwolą na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności i przebiegu tej tragedii

- poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Prawdopodobnie 27 sierpnia zapadnie decyzja o areszcie tymczasowym dla mieszkańca powiatu kolbuszowskiego. Za popełnione przestępstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE