Reklama

Zmarł po wypadku mimo wysiłków lekarzy

Opublikowano:
Autor:

Zmarł po wypadku mimo wysiłków lekarzy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie udało się uratować mężczyzny, który w środę, 26 czerwca, spowodował wypadek na granicy powiatów ropczycko-sędziszowskiego. Kierując suvem marki hyundai zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z ciężarówką.

Do zdarzenia doszło w Zawadzie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący tirem poruszał się od Dębicy w kierunku Rzeszowa. Z drugiej strony jechał suv marki hyundai. Z nieustalonych przyczyn osobowy pojazd zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarówką. Uderzenie było tak silne, że mniejsze z aut wypadło z drogi. Pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala kierującego hyundaiem, który - jak wynika z nieoficjalnych informacji - był nieprzytomny. Droga była całkowicie zablokowana przez kilka godzin, a policja kierowała podróżujących na objazdy.

Mężczyzna po wypadku został zabrany przez karetkę pogotowia do dębickiego szpitala, skąd z kolei przewieziono go do Rzeszowa. Mimo wysiłków lekarzy nie udało się uratować 60-letniego mieszkańca powiatu dębickiego. Kierujący hyundaiem zmarł w rzeszowskim szpitalu. Prokurator zarządził sekcję zwłok mężczyzny.

Zobacz ZDJĘCIA z wypadku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE