Reklama

Zmarł ksiądz prałat Kazimierz Pańczyszyn

Opublikowano:
Autor:

Zmarł ksiądz prałat Kazimierz Pańczyszyn - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek, 4 października, zmarł w wieku 83 lat ksiądz prałat Kazimierz Pańczyszyn, emerytowany proboszcz Parafii pw. św. Michała Archanioła w Klimkówce w powiecie krośnieńskim.

Ksiądz prałat Kazimierz Pańczyszyn urodził się 2 stycznia 1938 roku w Krasiczynie. Po ukończeniu studiów w przemyskim Wyższym Seminarium Duchownym (1957-1964), przyjął święcenia kapłańskie 21 czerwca 1964 roku w Przemyślu. Pracował jako wikariusz w Słocinie, Desznicy, Zarszynie i Grodzisku Dolnym. W latach 1971-1988 był proboszczem parafii w Polanach. W roku 1988 został mianowany proboszczem w Klimkówce. Funkcję tę pełnił do czasu przejścia na emeryturę w 2008 roku.

 

Tak mają wyglądać uroczystości pogrzebowe. Eksporta odbędzie się w czwartek, 7 października, o godzinie 17 w Parafii pw. św. Michała Archanioła w Klimkówce. Pogrzeb odbędzie się w piątek, 8 października, o godz. 13 w Parafii pw. św. Michała Archanioła w Klimkówce. To kolejna taka smutna informacja w tym tygodniu. Wcześniej pisaliśmy o śmierci i pogrzebie księdza Kazimierza Płonki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy