Reklama

Zmarł Czesław Matelowski. Krośnieński działacz społeczny

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Muzeum Regionalne w Krośnie

Zmarł Czesław Matelowski. Krośnieński działacz społeczny - Zdjęcie główne

Zmarł Czesław Matelowski. | foto Muzeum Regionalne w Krośnie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W sanockim szpitalu zmarł Czesław Matelowski. Był znanym krośnieńskim działaczem społecznym. Członkiem stowarzyszeń: Towarzystwo Walki z Kalectwem czy Krośnieński Uniwersytet Trzeciego Wieku.

W sobotę 13 marca odszedł Czesław Matelowski. Krośnianin był znanym i aktywnym działaczem społecznym w swoim rodzinnym mieście. Był członkiem Towarzystwa Walki z Kalectwem, Krośnieńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, czy grupy literacko-kabaretowej Entuzjaści.


Był także pracującym emerytem w Cechu Rzemiosł Różnych. Oddawał się wielu aktywnościom i przedsięwzięciom jako wolontariusz. Wspomagał osoby niepełnosprawne, wystąpił w dziewięćdziesięciu spektaklach, służył pomocą krośnieńskim rzemieślnikom. W 2015 r. otrzymał wyróżnienie "Zasłużony dla Wolontariatu 2015" z rąk prezydenta Krosna

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 18 marca 2021 r. o godz. 13:30 w kościele pw. św. Piotra i Jana z Dukli w Krośnie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy