Reklama

Złodziejki szalały w galeriach handlowych regionu

Opublikowano:
Autor:

Złodziejki szalały w galeriach handlowych regionu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Cztery mieszkanki Lublina przez ostatnie trzy miesiące odwiedzały między innymi galerie handlowe na Podkarpaciu i kradły damską, męską oraz dziecięcą odzież.

Cztery lublinianki w wieku od 24 do 38 lat odwiedziły podczas wakacji oraz we wrześniu Tarnów oraz teren Podkarpacia. Jednak ich plany wcale nie miały charakteru turystycznego. W sklepach odzieżowych mieszczących się w galeriach handlowych dokonywały kradzieży.

Panie za swój cel obrały duże centra handlowe, z których wynosiły na masową, wręcz skalę ubrania bez płacenia za nie. Do gustu przypadła im szczególnie jedna z tarnowskich galerii, gdzie na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy pojawiły się aż trzykrotnie. Odwiedziły również mielecką galerię. Wszędzie, gdzie się pojawiły, zostawiały po sobie spore braki w towarze. Wybierały popularne „sieciówki” i w torebkach wynosiły damską, męską i dziecięcą odzież. Pozostawały bezkarne, bo znalazły sposób, aby "oszukać" elektroniczne bramki. Aż do czasu, kiedy "wpadły" w Tarnowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE