Reklama

Zdemolował pokój hotelowy, bo wkurzyła go dziewczyna

Opublikowano:
Autor:

Zdemolował pokój hotelowy, bo wkurzyła go dziewczyna - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielne popołudnie dyżurny komisariatu w Terespolu w województwie lubelskim powiadomiony został o agresywnym mężczyźnie, który demoluje pokój w jednym z hoteli na terenie miasta.

Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Mundurowi potwierdzili informację. Z relacji zgłaszającej wynikało, że w wynajętym dzień wcześniej pokoju słychać było hałas. Pracownice sprawdziły, co się dzieje i okazało się, że zarówno pokój, jak też łazienka są zdemolowane. Część znajdujących się tam sprzętów w tym telewizor czy odkurzacz była uszkodzona. Po szczegółowej wycenie wartość strat została oszacowana przez właścicielkę na kwotę około 6 tys. złotych.

Policjanci zatrzymali mężczyznę na gorącym uczynku zdarzenia. Okazało się, że to 29-letni mieszkaniec gminy Terespol. Funkcjonariusze ustalili, że przebywał w pokoju wynajętym przez swoją znajomą. W chwili zatrzymania mężczyzna był kompletnie pijany. Badanie wykazało 2,7 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia.

Dzisiaj 29-latek usłyszał zarzut i przyznał się do winy. W rozmowie z policjantami swoje zachowanie tłumaczył faktem, że zdenerwował się na swoją dziewczynę, a złość wyładował na będącym w pokoju sprzęcie. O dalszym losie awanturnika zadecyduje sąd. Przestępstwo zniszczenia mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE