Reklama

Zbigniew Ziobro w Nowej Dębie: - Działania komisarz Heleny Dalli są bezprawne! [VIDEO]

Opublikowano: śr, 29 lip 2020 14:00
Autor:

Zbigniew Ziobro w Nowej Dębie: - Działania komisarz Heleny Dalli są bezprawne! [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Szef resortu sprawiedliwości Zbigniew Ziobro odwiedził Nową Dębę. Podczas konferencji prasowej przy Punkcie Pomocy Ofiarom Przestępstw finansowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości padły mocne słowa na temat ostatnich działań Komisji Europejskiej.

Wizyta Zbigniewa Ziobro w Nowej Dębie skupiona była wokół Punktu Pomocy Ofiarom Przestępstw, ale temat ten zszedł na dalszy plan przez działania komisarz Heleny Dalli w temacie odebrania środków europejskich samorządom, które podjęły uchwały dotyczące wprowadzenia Karty Rodziny lub strefy wolnej od ideologii LGBT. Przypomnijmy, że nowodębski samorząd w zeszłym roku podjął deklarację sprzeciwiającą się szerzeniu ideologii LGBT.

- Działanie komisarz Heleny Dalli w temacie odebrania środków europejskich samorządom, które podjęły uchwały dotyczące wprowadzenia Karty Rodziny lub strefy wolnej od ideologii LGBT, są bezprawne. Zwróciłem się z prośbą do pana premiera by podjął zdecydowane działania wobec Komisji Europejskiej, aby takie sprawy ze strony Komisji nie były podejmowane. To co robi pani komisarz, to jest przedsmak tego co chciałaby robić Komisja Europejska gdyby przeforsowała pomysł powiązania funduszy europejskich z kwestią samorządności.

- powiedział Zbigniew Ziobro.

- Pani komisarz gwałci Kartę Praw Podstawowych, na którą sama się tak chętnie powołuje. Czytamy w niej, że każdy ma prawo działania w zgodzie z własnym sumieniem. Tymczasem samorządy lokalne, które postępują zgodnie z własnym sumieniem, własną religią i wartościami są dyskryminowane i to przez komisarz, której zadaniem jest obrona równości. Komisarz dyskryminuje naszych rodaków! I to dlatego tutaj jesteśmy i bronimy takich miast jak Nowa Dęba. Karta Praw Podstawowych wskazuje na wolność wyznawania religii. Tego typu deklaracje są publicznym głoszeniem religii i poglądów i Polacy mają prawo do swoich poglądów.

- mówi wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł, który pochodzi z północy Podkarpacia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • rok temu | ocena +1 / -1

    Nana

    Rozpoczęło się skomlenie ? Nie się teraz pomodlą do Tłustej z Alfredówki

  • rok temu | ocena +1 / -1

    PiSior

    Drugi z prawej to skoczek , skakał już po wszystkich partiach , jest znany w Nowej Dębie na równi z Grzegorzem P. Stąd jego nerwowe zachowanie za plecami ryjącego pod Morawieckim ...