Reklama

Zbierają na telewizor dla Domu Pomocy Społecznej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: DPS 1 Krosno

Zbierają na telewizor dla Domu Pomocy Społecznej - Zdjęcie główne

foto DPS 1 Krosno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przyjaciele Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Krośnie zbierają na zakup telewizora dla podopiecznych placówki. Potrzeba 1500 zł.

Przyjaciele Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Krośnie wystartowali z internetową zbiórką, która ma na celu zakup telewizora dla podopiecznych placówki. Niestety, obecnie krośnieński DPS nie dysponuje środkami, które wystarczyłyby na pokrycie takiego zakupu - dlatego wolontariusze proszą o pomoc życzliwych ludzi.

- Dom jest placówką stałego pobytu, przeznaczoną dla osób wymagających opieki z powodu wieku, choroby lub niepełnosprawności, niemogących samodzielnie funkcjonować w codziennym życiu, którym nie można zapewnić niezbędnej pomocy w formie usług opiekuńczych. Wszyscy dobrze wiemy, że telewizja jest bardzo ważnym źródłem informacji i rozrywki w życiu osób starszych - umilmy im ich wolny czas!

- piszą na internetowej zbiórce.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy