Reklama

Zaczęły się wakacje, to i wypadków z dziećmi więcej

Opublikowano:
Autor:

Zaczęły się wakacje, to i wypadków z dziećmi więcej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kierujący skuterem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej w Wilczej Woli, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z mercedesem. Skuterem podróżowało dwóch chłopaków. Po alkoholu.

W czwartek, 20 czerwca, funkcjonariusze udali się do Wilczej Woli, przysiółek Spie, gdzie po godzinie 22, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem skutera i samochodu osobowego.

Jak ustalili policjanci, żaden z dwójki jadącej skuterem, nie miał na głowie kasku, a pojazd był nieoświetlony i niedopuszczony do ruchu. W wyniku zderzenia ranni chłopcy zostali przetransportowani do szpitala.

- 15 i 16 -latek są mieszkańcami gminy Dzikowiec. Badanie stanu trzeźwości 16-latka wykazało 0,58 promila alkoholu w jego organizmie. Kierowca mercedesa, 23-letni mieszkaniec gminy Dzikowiec, był trzeźwy. Mężczyzna oraz jadący z nim pasażerowie nie odnieśli obrażeń - informuje rzeczniczka prasowa kolbuszowskiej policji.

Pojazdy uczestniczące w zdarzeniu zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu. W sprawie trwają dalsze czynności.   

Policjanci apelują do rodziców o wzmożenie nadzoru nad dziećmi. Okres wakacji to czas wycieczek rowerowych, ale również czas, kiedy młodzi ludzie próbują swoich sił na skuterach i motocyklach. Zadbajmy o to, aby nasze dzieci nie wsiadały na pojazdy, na które nie mają uprawień. Rozmawiajmy z nimi na temat zasad bezpieczeństwa i stosując się do nich dajmy im dobry przykład. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może kosztować życie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE