Reklama

Zaatakował ratownika medycznego pogrzebaczem do pieca

Opublikowano:
Autor:

Zaatakował ratownika medycznego pogrzebaczem do pieca  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 49-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego. Mężczyzna był pijany. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 3.

Brzozowscy policjanci w miniony czwartek (15 października) po godz. 7, otrzymali zgłoszenia do jednego z domów na terenie gminy Dydnia. Ze wstępnych informacji wynikało, że 49-latek ma zamiar targnąć się na swoje życie. Na miejsce został skierowany również zespół karetki pogotowia.  

- Funkcjonariusze pojechali we wskazane miejsce i okazało się interwencja jest bezzasadna. Mężczyzna był nietrzeźwy, wypowiadał się chaotycznie, a po przebadaniu okazało, że nie wymaga również hospitalizacji i nic nie zagraża jego zdrowiu i życiu. 


- relacjonuje aspirant sztabowy Monika Dereń, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.


CZYTAJ TAKŻE:

Informacje z Podkarpacia


Zwrot akcji

W pewnym momencie, kiedy ratownik medyczny podszedł do 49-latka, aby mu wręczyć dokumentację medyczną, ten niespodziewanie chwycił za metalowy pogrzebacz do pieca i uderzył nim ratownika. Na szczęście nie doznał on żadnych obrażeń, uszkodzeniu uległa jedynie jego przyłbica.

Policjanci obezwładnili agresywnego mężczyznę, który trafił do aresztu. Badanie jego trzeźwości wykazało, że ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Okazało się, że bezzasadne zgłoszenia interwencji to specjalność 49-latka, dla którego nie był to pierwszy taki przypadek.  

Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego. Przyznał się do jego popełnienia i złożył wyjaśniania. Za to przestępstwo grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE