Reklama

Zaatakował pracowników sklepu, bo chciał ukraść alkohol

Opublikowano:
Autor:

Zaatakował pracowników sklepu, bo chciał ukraść alkohol - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 44-letni mężczyzna próbował wynieść ze sklepu kilka butelek alkoholu. Kiedy zatrzymał go ochroniarz, zaatakował go oraz ekspedientkę. Teraz grozi mu 10 lat więzienia.

W czwartek, 5 marca do sklepu w Tarnobrzegu wszedł 44-letni mężczyzna. Zabrał z półek dwie butelki wina i trzy butelki piwa, i chciał wyjść bez zapłacenia za nie. Na wszystkim przyłapali go pracownicy sklepu, jednak kiedy ci próbowali go zatrzymać - złodziej zaatakował ich.

Odepchnął interweniującego ochroniarza oraz ekspedientkę i próbował uciec. W końcu doszło do szarpaniny pomiędzy ochroniarzem a 44-latkiem. Pracownikom sklepu udało się wciągnąć mężczyznę z powrotem do środka. Wówczas na miejscu pojawiła się policja, która przebadała 44-latka alkomatem. Ten był pijany, we krwi miał 2,13 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, a towar o wartości 87 złotych wrócił na półki.

Jak podaje KMP w Tarnobrzegu:

- Na wniosek policjantów, prokurator zastosował wobec 44-latka środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru, zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi oraz zakazu opuszczania kraju. Za popełnione przestępstwo, będzie odpowiadać przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE