Reklama

Zaatakował kobietę rozbitą butelką na libacji alkoholowej

Opublikowano:
Autor:

Zaatakował kobietę rozbitą butelką na libacji alkoholowej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 58-latek odpowie za spowodowanie obrażeń ciała dwóch osób oraz kierowanie wobec jednej z nich gróźb karalnych.

W trakcie libacji alkoholowej, 58-letni mężczyzna zaatakował szklaną butelką dwójkę jej uczestników. Mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego odpowie wkrótce przed sądem za swój czyn.

Do zdarzenia doszło 1 kwietnia w jednym z mieszkań w Ropczycach. 58-latek najpierw zaatakował znajomego uderzając go szklana butelką, a następnie bił pięściami i kopał. Uczestnicząca w imprezie kobieta chciała przerwać bójkę, za co również została uderzona rozbitą butelką w policzek. Uczestnicy libacji dopiero po kilku dniach zgłosili się na policję, gdzie złożyli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie. Policjantom udało się zatrzymać 58-letniego napastnika po dwóch dniach od zgłoszenia. 

- Śledczy przesłuchali mężczyznę i postawili mu zarzuty spowodowania obrażeń ciała dwóch osób oraz kierowania gróźb karalnych wobec jednej z nich. Okazało się, że nie było to jego pierwsze tego typu przestępstwo. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynu. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

- podaje KPP w Ropczycach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE