Reklama

Za kradzież zniczy grozi im nawet 10 lat więzienia

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Za kradzież zniczy grozi im nawet 10 lat więzienia - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci zatrzymali dwoje mieszkańców powiatu ropczycko-sędziszowskiego, podejrzanych o włamanie do dyskontu spożywczego. Ich łupem padło kilkadziesiąt sztuk zniczy o wartości ponad 800 złotych. Oboje usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy.

Do zdarzenia doszło 11 listopada. Policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do magazynu jednego z dyskontów spożywczych w Ropczycach (powiat ropczycko-sędziszowski). Sprawcy ukradli kilkadziesiąt sztuk zniczy o wartości ponad 800 zł.

- Funkcjonariusze szybko wytypowali osoby mogące mieć związek z tym przestępstwem. Na jednej z ropczyckich ulic zatrzymali 54-letniego mężczyznę i 43-letnią kobietę, podejrzewanych o włamanie do dyskontu. 

- informuje mł. asp. Wojciech Tobiasz, oficer prasowy w Komendzie Powiatowej Policji w Ropczycach. 

Zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie im zarzutu kradzieży z włamaniem. Oboje przyznali się do winy. Policjanci odzyskali też większość skradzionych rzeczy, które zwrócili właścicielowi.

Za kradzież z włamaniem mieszkańcom powiatu ropczycko - sędziszowskiego grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE