Reklama

Za kierownicą pod wpływem procentów

Opublikowano:
Autor:

Za kierownicą pod wpływem procentów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tarnobrzescy policjanci w miniony weekend (8-9.02) zaliczyli dwie interwencje wobec kierowców, którzy jechali "na podwójnym gazie".

Pierwszy kierowca został zatrzymany przez policjantów w sobotę, 8 lutego, na alei Warszawskiej w Tarnobrzegu. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało u 65-letniego mężczyzny 0,49 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy i w sądzie dowie się jaka spotka go kara. Także 8 lutego, ale po godzinie 16 zatrzymany został 26-letni kierowca forda mondeo. Jadąc w kierunku Baranowa Sandomierskiego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w słup. Według informacji mundurowych kierowca forda był pod silnym działaniem alkoholu, miał bełkotliwą mowę i nie mógł ustać na nogach. Podczas wyjaśniania okoliczności zdarzenia był agresywny wobec policjantów, znieważał ich słowami wulgarnymi i kopał. Ostatecznie trafił do policyjnej izby zatrzymań i teraz odpowie za swój czyn.

Mężczyźnie została pobrana krew na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, a wyniki badań udzielą odpowiedzi jakie stężenie alkoholu miał podczas prowadzenia pojazdu. Policjanci przypominają, że za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz utrata prawa jazdy na wiele lat.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE