Reklama

Z siekierą na ekspedientkę

Opublikowano:
Autor:

Z siekierą na ekspedientkę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 40-letni mężczyzna wtargnął z siekierą do sklepu i grożąc ekspedientce, ukradł pieniądze. Podczas ucieczki uszkodził samochód i ukrył się na jednej z prywatnych posesji.

24 grudnia po godzinie 13 do jednego ze sklepów w Łękach Strzyżowskich w powiecie krośnieńskim wszedł mężczyzna, który w rękach trzymał siekierę.

- Napastnik zażądał od pracownicy wydania gotówki, zabrał kasetkę z pieniędzmi, po czym wybiegł ze sklepu, wsiadł do samochodu i odjechał. Chwilę później uszkodził swój samochód, wjeżdżając w  barierę mostu. Mężczyzna porzucił zniszczony pojazd i kontynuował ucieczkę pieszo

- informuje Komenda Miejska Policji w Krośnie.

Policjanci otrzymali informację, że mężczyzna może znajdować się na terenie jednej z prywatnych posesji w Łękach Strzyżowskich. Funkcjonariusze sprawdzili wskazane miejsce i tam, w ogrodowej altanie, zauważyli osobę, która odpowiadała rysopisowi sprawcy rozboju.

- 40-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego został zatrzymany. Okazało się też, że był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności i posiadał przy sobie narkotyki. Ponadto badanie wykazało w jego organizmie obecność zabronionych substancji. Mężczyźnie pobrano próbki krwi na zawartość środków odurzających

- przekazała KMP w Krośnie.

Mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE