Reklama

Reklama

Z Podkarpacia w świat - kamperem własnej roboty

Opublikowano: 19 listopada 2019 19:46
Autor: Kamil Krukiewicz

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Jej przygoda z podróżowaniem zaczęła się od projektu Stopoholiczki. Podróżując autostopem, udało jej się przemierzyć niemal wszystkie kontynenty świata. W trakcie jednej z podróży poznała Sama. Dziś są małżeństwem i planują kolejną szaloną podróż .

Reklama

Amanda Figlarska, bo o niej mowa, ma już przebyte blisko 100 tysięcy kilometrów. Obecnie z mężem, w ramach wspólnie utworzonego projektu Duocovery, planuje kolejną podróż. 

Czym jest Duocovery? To projekt polegający na wspieraniu tych rozpoczynających i prężnie działających przedsiębiorstw. Amanda z mężem, w bezpłatny sposób wspierają przedsiębiorców tworząc dla nich treści wideo. Chcą pokazać, że funkcjonowanie w oparciu o wymianę usług jest możliwe.

Razem z Samem zakupili Mercedesa Sprintera, którego własnymi siłami przerabiają na kampera. Ich plan zakłada podróż dookoła świata.Oprócz tego, w ramach swojej działalności filmowej, planują stworzyć serię odcinków pokazującą, jak we własnym zakresie zbudować kampera i przygotować się do takiej podróży. Najbliższe dwa lata planują spędzić w tym samochodzie - podróżując przez Europę, Azję i Afrykę

Ich projekt może wesprzeć każdy. Małżeństwo poszukuje osób i firm, które mogłyby wesprzeć ich działalność w zamian za produkcję profesjonalnych treści wideo i zdjęć, a także umieszczenia grafiki na kamperze.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.