Reklama

Reklama

Biskup z koronawirusem! Trafił do szpitala! [AKTUALIZACJA]

Opublikowano: 18 listopada 2020 13:33
Autor: Grzegorz Lipiec | Zdjęcie: Diecezja Sandomierska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Następny polski biskup otrzymał dodatni wynik testu na obecność koronawirusa. Stan zdrowia duchownego pogorszył się w ostatnim czasie.

Reklama

Biskup Sandomierski ksiądz Krzysztof Nitkiewicz jest zakażony koronawirusem. Taką informację potwierdziła kilka dni temu Kuria Diecezji Sandomierskiej.

Na początku biskup przechodził zakażenie łagodnie, a kwarantannę spędzał w swoim domu. Niestety, ze względu na pogarszający się stan zdrowia, we wtorek, 17 listopada biskup został przyjęty na oddział buforowy sandomierskiego szpitala.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.