Reklama

Z nożem BRAT na BRATA. Początkowo się wypierał

Opublikowano:
Autor:

Z nożem BRAT na BRATA. Początkowo się wypierał - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pod jednym dachem przy ulicy Dąbrowskiego w Rzeszowie mieszkało dwóch braci - lat 36 i 34. W środku nocy w sobotę jeden wziął do ręki nóż i wbił go w klatkę piersiową drugiego.

Młodszy brat zaatakował nożem młodszego, później twierdził, że wezwał pomoc zaraz po tym, jak zorientował się, że brat jest ranny.

- Z jego relacji wynikało, że gdy doszło do zranienia brata, był poza domem i nie miał nic wspólnego ze zdarzeniem. Ranny mężczyzna w ogóle nie chciał rozmawiać z policjantami

- poinformowała Komenda Miejska Policji w Rzeszowie. 36-lalek ranny został w klatkę piersiową, opatrzony przez załogę karetki pogotowia i odwieziony do szpitala.

 Policjanci nie dali jednak wiary wyjaśnieniom 34-latka. Zatrzymali mężczyznę w areszcie i rozpoczęli wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

- Przesłuchany przez prokuratora 34-latek przyznał się do zranienia brata. Na jego udział w przestępstwie wskazywały również inne zeznania. Potwierdził to także przesłuchany w charakterze świadka pokrzywdzony. Prokurator przedstawił podejrzanemu zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Wystąpił również do sądu o zastosowanie wobec zatrzymanego środka zapobiegawczego w postaci aresztu tymczasowego.

We wtorek, Sąd Rejonowy w Rzeszowie zdecydował o areszcie na 3 miesiące. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE